Teleskopiskais turētājs "Ikra Mogatec" GBS/IGBS/FGBS

Laikiklis akumuliatorinėms gyvatvorių ir žolės žirklėms Ikra Mogatec GBS/FGBS Skatīt lielāku

Modeļiem: Li GBS 9054; 6050; Flex Trim FGBS 80 Li; IGBS 1054 Li

Vairāk informācijas

Cena:35,00 €

Ir noliktavā Atlikušais 11

Vairāk informācijas

Praktiškumas, patogumas, aukšta kokybė ir patikimumas – tai savybės, kuriomis pasižymi „IKRA“  technika.

Šis teleskopinis laikiklis tinka šiems žolės ir gyvatvorių žirklių modeliams: "Ikra" GBS 9054 Li ir 6050; "Flexo trim" FGBS 80 Li; IGBS 1054 Li

Su žolės ir gyvatvorių žirklėmis bei šiuo reguliuojamu laikikliu galėsite lengvai, greitai ir patogiai  nupjauti žolę prie trinkelių, tvoros, želdinių ir gėlynų. Reguliuojamas laikiklis prisitaikys prie jūsų ūgio, leis išlaikyti stuburą tiesų ir išvengti nugaros skausmų.

Vokietijos sodo technikos gamintoja IKRA Mogatec pristato pabaltijo rinkoms prekės ženklus "Ikra", "Flexo Trim" bei "Tonino Lamborghini", kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Įmonė savo sėkmę skaičiuoja nuo 1977 m. kai buvo pagamintas pirmasis trimeris. IKRA Mogatec gamykloje sumontuota moderniausia įranga, kuri gamina aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias elektrines sistemas, sankabų sistemas bei guolių sistemas. Taip pat Mogatec gamykla gamina, pjauna lazeriu, grūdina bei galanda deimantu aukščiausios kokybės pjovimo peilius, kurie yra montuojami ne tik savo prekės ženklo produktuose, bet ir daugelyje kitu garsiausių pasaulyje prekės ženklų produktuose.

Partneri:

    

Garantijas serviss:

RIGA

Pilsoņu iela 1 K-3

Tel : +371 67 61 6037

SALDUS

Apvedceļš 15, 

Tel : +371 270 20677