Kultivatoriai ir jų pirkimas

Kultivatoriai gali būti pigūs, brangūs, kokybiški, nekokybiški. Aišku, kad daugelis klientų tą puikiai supranta, tačiau kaip gi reikia išsirinkti kultivatorių? Kas svarbu? Renkantis kultivatorių, reikia aiškiai žinoti, kokius žemės plotus norėsite apdirbti. Jeigu mažas daržas, tuomet rinkitės iki 3 AG galingumo kultivatorių, jeigu didesnis nei 15 arų, tuomet rekomenduotina galingesni kultivatoriai. Antras svarbus aspektas – kultivatoriaus apdirbamas plotis. Gali būti kultivatorius, kurio darbinis plotis – 30 centimetrų ir 60 centimetrų. Priklausomai nuo jūsų turimo žemės ploto, reikėtų rinktis ir atitinkamą kultivatorių. Kuo platesnis darbinis plotis, tuo mažiau reikės vaikščioti. Sutaupysite daug laiko ir jėgų. Trečias faktorius – kultivatoriaus svoris. Šioje vietoje viskas paprasta. Jeigu gruntas minkštas, tuomet kultivatorius gali būti lengvesnis, jeigu žemė kieta ir molinga, tuomet sunkesnis. Bet kokiu atveju, jeigu nežinote kokį kultivatorių geriausia rinktis, tuomet skambinkite ir specialistai patars.

Kas yra kultivatorius?

Reikia žinoti, kad kultivatoriaus esmė – paruošti dirvą įvairių augalų, daržovių, grūdinių kultūrų sodinimui. Natūralu, kad rinkoje galima rasti labai daug įvairių kultivatorių, tačiau norint tinkamai išsirinkti, reikia pirmiausia suprasti, kam kultivatoriai reikalingi. Dažniausiai kultivatoriai yra naudojami kartu su traktoriais, tačiau labai daug žmonių turi nedidelius žemės plotus, kuriuos nori paruošti žemės darbams. Aišku, kad tokiu atveju geriausia rinktis nedidelį, patogų ir gana galingą kultivatorių.

kultivatoriai kaina

www.ikra.de fotografija

Kultivatoriaus funkcijos

Jau minėjome, kad kultivatoriai turi pagrindinę funkciją, tai išpurenti žemę. Tačiau kultivatorių galima naudoti ir kitiems darbams. Kai kurie produkcijos gamintojai siūlo įsigyti papildomus priedus ir atlikti tokias funkcijas: senos žolės pjovimas, arimas plūgų, bulvių kasimas.

kultivatoriai

www.ikra.de fotografija

Kodėl “Ikra Mogatec” kultivatoriai?

Sėkmės istorija: 40 metų patirtis sodo įrankių gamyboje. Nuo 1977 m. gaminame savo klientams aukštos kokybės, bevielius, elektrinius ir benzininius sodo įrankius. Galime žvelgti atgal ir prisiminti daugiau nei 40 metų sėkmingą įmonės istoriją. Sodininkystės įrankiai buvo mūsų pagrindinė kryptis ir aistra daugiau nei 40 metų. Mes galime garantuoti “Ikra Mogatec” lankstumą bei novatorišką stiprybę, taip pat produktų individualumą, vykdydami savo gaminių kūrimą ir gamybą Vokietijoje. Dėl šios priežasties 1992 m. mes sukūrėme “Mogatec” gamybos padalinį Saksonijoje, kur vykdoma efektyvi ir ekonomiška kainos atžvilgiu gamyba. Piko metu priimame daugiau nei 200 darbuotojų, gaminančių iki 6000 trimerių, 3000 gyvatvorių žirklių ir 2000 grandininių pjūklų kasdien, dirbdami dvejomis pamainomis nuo pirmadienio iki šeštadienio. Optimalias sąlygas sudaro didelio masto gamybos aikštelė su 70 000 kv. M ir bendra 20 000 m2 talpa su naujausiais logistikos įrenginiais.

kultivatorius

www.ikra.de fotografija

“Ikra Mogatec” kultivatoriai – paprastas dirvožemio paruošimas

Aštrūs peiliai sukuria puikią, smulkiai sutrupintą dirvą, idealiai tinkančią sodinti įvairias daržoves, grūdines kultūras ar pasėti veją. Kultivatoriai yra tikra pagalba sodininkams, mėgstantiems auginti savo daržoves.  Atsisveikinkite su nugaros skausmu ir paruoškite dirvą operatyviai ir be jokio vargo.

Padėkite kastuvą į šalį ir naudokitės moderniais “Ikra Mogatec” kultivatoriais. Rankinis darbas, tai praeitis. Taupykite laiką ir išsirinkite kultivatorių, kuris geriausiai atitinką jūsų poreikius.  Naudojant sodo kultivatorių ne tik dirvožemis paruošiamas sodinimui, bet ir susmulkinamos visos piktžolės. Kultivatorius puikia tinka ir kitiems žemės darbams. Norite pasodinti gyvatvorę? Tuomet kultivatoriaus pagalba paruoškite žemę ir sodinami augalai geriau apsirūpins deguonimi ir vandeniu. Profesionalai rekomenduoja naudoti kultivatorių, nes atnaujinate visą dirvožemį. Atsikratote nereikalingų piktžolių ir naujiems augalams sukuriama geresnė terpė augti. 

Susiekite su specialistais ir padėsime išsirinkti tinkamiausią kultivatorių. “Ikra Mogatec” – vokiška kokybė.