Vejapjovės – Vokiška kokybė!

Kaip sodininkas mėgėjas, jūs galite patikimai pjauti visokių plotų veją su šiomis vejapjovėmis. Pvz., jei jūs turite labai didelį plotą, viršijantį 1000 m², jums būtų patartina naudoti benzininę vejapjovę. Mažesnėse vietose taip pat verta apsvarstyti elektrinę vejapjovę arba bevielę vejapjovę. Kai kurios IKRA vejapjovės taip pat gali būti naudojamos kaip mulčiavimo vejapjovės. Tai suteikia jūsų vejai maistinių medžiagų tiesiai iš žolės nuopjovų. Mulčiavimas yra labai ekologiškai naudingas ir atskiria trąšas su cheminėmis medžiagomis ir specializuotos trąšas dažnai tada yra nereikalingos. Pjovimo metu panaikintos maistinės medžiagos išlieka toje pačioje vietoje ir grąžinamos į žolę. Žolės nuopjovos neturi būti pašalinamos, o palaiko žolę subalansuotu maistinių medžiagų tiekimu.

Naudojant “Ikra Mogatec” vejapjoves galite pašalinti samanas ir aeruoti savo veją su skarifikatoriumi ir vejos aeratoriumi. Išpjaukite visus kampus ir kraštus, kurių nepavyko pasiekti su vejapjove, naudojantis trimeriu ar žolės žirklėmis.

vejapjovės

www.ikra.de fotografija

Patikimas partneris kiekvienam sodininkystės entuziastui: „IKRA“ vejapjovės

Nepriklausomai nuo žalios vejos rūšies, kuri puošia jūsų nuosavybę, puikią priežiūrą galima pasiekti su patikima ir galinga IKRA vejapjove. Vejapjovė puikiai veikia visoms vejos rūšims: sodrioms ir storoms dekoratyvinėms vejoms, vejoms šėšėlyje ar pusiau uždengtose šėšėlio sodo vietose, žydinčioms vejoms, apželdintai vejai ir apžėlusioms žaidimų aikštelėms. Rūpestingas ir reguliarus vejos pjovimas yra kiekvienos sodo savininko įprastinės vejos priežiūros programos dalis. Dėl tobulos vejos priežiūros yra keletas papildomų įrankių, kuriuos galite naudoti kartu su vejapjove. Jūs galite rasti visus svarbius sodo įrankius gerai prižiūrimai vejai su mumis. IKRA internetinėje parduotuvėje: skarifikatoriai (vejos aeratoriai), vejapjovės, mulčiavimo vejapjovės, trimeriai ir sodo žirklės

vejapjovės vilniuje

www.ikra.de fotografija

Belaidė, elektrinė arba benzininė vejapjovė?

Sprendimui svarbūs du veiksniai: viena vertus, vejapjovės pjovimo plotis ir, kita vertus, galia ir našumas. Benzininės vejapjovės turi daug daugiau energijos nei bevielė arba elektrinė vejapjovė. Dėl to jos labai efektyviai ir greitai gali pjauti žymiai didesnius plotus.  Žinoma, jūs taip pat galite pasirinkti galingą benzino vejapjovę, turinčią platų pjovimo plotį, pavyzdžiui, vidutinio dydžio vejos plotams. Sprendimą taip pat dažnai lemia laiko veiksnys arba poveikis aplinkai. Be abejo, jūs taip pat galėtumėte naudoti belaidę vejapjovę didesniuose vejos plotuose.

vejapjovės pigiau

www.ikra.de fotografija

Pilnas galingumas plačioms vejos vietoms: benzininės vejapjovės

Jei turite labai didelę, virš 1000 kvadratinių metrų ploto veją, jums patartina naudoti benzininį vejapjovę. „IKRA“ benzinu varomos vejapjovės turi didelį pjovimo plotį (iki 51 cm: IBRM 2351) ir galingą, aukštos kokybės „Tonino Lamborghini“ 4 taktų variklį. Didelis pjovimo plotis ir galingas variklis yra geriausios sąlygos greitai ir efektyviai pjauti didelius vejos plotus. Su pilna galia, jūs turite visišką judėjimo laisvę su benzininiais varikliais.

vejapjovės kaina

www.ikra.de fotografija

Laisvas judėjimas vidutinio dydžio vejos zonose

Vejapjovės puikiai tinka naudojimui vidutinio dydžio vejos vietose. Vidutinio dydžio vejos paprastai yra apie 300–1000 m². Su belaidėmis vejapjovėmis turite visišką judėjimo laisvę ir nereikia nerimauti dėl maitinimo laido. Be jokių sunkumų galite pasiekti paslėptus kampus ir tolimas vietas. IKRA vejapjovėse baterijos veikimas maks. 85 minučių (IAM 40-4325) dėka sistemos „Twin Power “. Taigi, kartu su dideliu pjovimo pločiu, galima greitai pjauti vidutinio dydžio veją. Be abejo, belaidės vejapjovės gali būti naudojamos ir mažesnėse vietose. Padedant papildomoms pakraunamoms baterijoms, galite be pertraukų pjauti didesnius plotus. Belaidės vejapjovės yra ekologiškos. Ypač populiari mūsų “ONE FOR ALL” įkraunama baterijų sistema, nes 40V įkraunama baterija gali būti naudojama ne tik belaidėje vejapjovėje, bet ir visuose IKRA sodo įrankiuose, kuriuose yra 40V simbolis. Pavyzdžiui, pirmiausia galite pjauti žolę ir tada perjungti įkraunamą bateriją į trimerį, kad nupjautumėte vejos kraštus.

vejapjovės akcija

www.ikra.de fotografija

Maitinimo lizdas yra pasiekiamas? Nepertraukiamas pjovimas su elektra varomomis vejapjovėmis

Jei turite mažesnį vejos plotą (mažiau nei 300 kv. M), galite pasikliauti ir elektrine vejapjove. Elektrinė vejapjovė yra geras pasirinkimas mažesnėms vejos vietoms, kuriose yra elektros lizdas. Dėl to galima pjauti tiek, kiek jums reikia be pertraukos, nes energija patenka tiesiai iš elektros tinklo. Norėdami maitinti vejapjovę, galite naudoti išorinį maitinimo lizdą garažo sienoje arba terasoje, arba vidinį maitinimo lizdą tiesiai iš jūsų namų. Prijunkite prailginimo laidą, skirtą naudoti išorėje. Jei turite vidutinio dydžio sodą su išoriniais maitinimo lizdais įvairiose vietose, galite naudoti ir elektrinę vejapjovę. Maitinimo lizdai visada turi būti lengvai prieinami. Užtikrinkite, kad darbo metu kabelis nebūtų ištemptas. Jis visada turi būti turi gulėti lygiai ant žemės.

vejapjove

www.ikra.de fotografija

Vokiška kokybė, gera kaina ir ilgametė garantija – rinkitės “Ikra Mogatec” vejapjoves!